Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej
ul. Wołyńska 22
60-637 Poznań

Tel. +48 61 846-02-00
Faks +48 61 846-02-09
e-mail: ptpiree@ptpiree.pl
NIP: 777-00-04-090
REGON: 004845964
Nr konta bankowego: 30 1090 1362 0000 0000 3601 8167

Wojciech Tabiś
Dyrektor Biura

Tel. +48 61 846-02-00
e-mail: tabis@ptpiree.pl

Pion Głównego Księgowego

Stanisława Teszner
Główna Księgowa

Tel. +48 61 846-02-03
e-mail: teszner@ptpiree.pl

Hanna Pawlicka
Księgowa

Tel. +48 61 846-02-42
e-mail: pawlicka@ptpiree.pl

Magdalena Mioduszewska-Pytlak
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-00
e-mail: mioduszewska@ptpiree.pl

Obszar Zagadnień Ekonomicznych i Prawnych

Katarzyna Zalewska-Wojtuś
Koordynator

Tel. +48 61 846-02-13
e-mail: zalewska@ptpiree.pl

Małgorzata Władczyk
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-12
e-mail: wladczyk@ptpiree.pl

Barbara Pomorska
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-14
e-mail:  pomorska@ptpiree.pl

Obszar Zagadnień Dystrybucyjnych i Technicznych

Wojciech Kozubiński
Kierownik

Tel. +48 61 846-02-21
 

Konrad Pachucki
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-22
e-mail: pachucki@ptpiree.pl

Jarosław Tomczykowski
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-23
e-mail: tomczykowski@ptpiree.pl

Rafał Świstak
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-00
e-mail: swistak@ptpiree.pl

Obszar Programów Europejskich

Olga Fasiecka
Koordynator

Tel. +48 61 846-02-27
e-mail: fasiecka@ptpiree.pl

Tatiana Kurosz
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-35
e-mail: kurosz@ptpiree.pl

 

Obsługa wydawnictw

Tatiana Kurosz
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-35
e-mail: kurosz@ptpiree.pl

 

Obszar Działalności Szkoleniowej i Wydawniczej

Sebastian Brzozowski
Koordynator

Tel. +48 61 846-02-31
e-mail: brzozowski@ptpiree.pl

Justyna Dylińska-Chojnacka
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-32
e-mail: dylinska@ptpiree.pl

Karolina Nowińska
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-15
e-mail: nowinska@ptpiree.pl

Biuro Operatora Sieci Łączności Radiowej

Mirosław Derengowski
Koordynator

Tel. +48 61 846-02-41
e-mail: derengowski@ptpiree.pl

Maciej Skoraszewski
Specjalista

Tel. +48 61 846-02-43
e-mail: skoraszewski@ptpiree.pl

Obszar Zagadnień Członkowskich i Pracowniczych

Lucyna Mazurek
Koordynator

Tel. +48 61 846-02-00
e-mail: mazurek@ptpiree.pl

Anna Janusz
Recepcjonistka

Tel. +48 61 846-02-10
e-mail: janusz@ptpiree.pl

Andrzej Piotrowski
Pracownik administracyjny

Tel. +48 61 846-02-08
e-mail: piotrowski@ptpiree.pl